Energaqua a.s.
Vítejte na stránkách firmy ENERGOAQUA a. s., provoz telekomunikace.
Produkty
Energoaqua a.s.
ENERGOAQUA, a.s.
1. máje 823
Rožnov pod Radhoštěm
756 61

 
 

  Služby připojení k síti Internet


Je zprostředkování přístupu ke službám celosvětové sítě INTERNET. Služba je poskytována prostřednictvím technologie ADSL/VDSL, která poskytuje vysokorychlostní připojení k Internet u bez časového omezení. Je založena na technologii ADSL (Asymmetric Digital Subscriber Line) nebo VDSL (Very High Speed DSL), která dokáže využít stávající telefonní přípojku nebo přípojku euroISDN2U (pouze s ADSL) jako širokopásmové médium pro kvalitní a rychlý přenos dat. Služba Internet je poskytována s aktivní dostupnou telefonní službou s pravidelnou měsíční cenou (paušálem) za telefonní linku (Služba Internet ADSL/VDSL s voláním).

Specifikace služby přístupu k internetu v pevném místě je stanovena na základě Všeobecného oprávnění č. VO-S/1/08.2020-9 vydaného Českým telekomunikačním úřadem. Je popsána v Provozních podmínkách.

Není-li dohodnuto jinak, je přístup ke službě Internet zabezpečován prostřednictvím komunikační sítě ENERGOAQUA, a.s. . Lokalita průmyslový areál a sídliště města Rožnov pod Radhoštěm (podle dosahu komunikační sítě ENERGOAQUA,a.s. ).


 

 
     
Energoaqua.cz Eanet Kontakt Zákaznická podpora Energaqua a.s.